Hakkımızda

Sitemizdeki tüm Ürünler orjinal ve faturalıdır. Alışverişleriniz Çakırağa grup güvencesindedir.

Çakırağa grup, Medya ve sonhaberler.com.tr  alanında aktif bir kurum ve kuruluştur.

İnternet üzerinden veya mobil cihazınıza kurduğunuz aplikasyonumuzdan www.erosparfum.com.tr, ("Site") üyeliği için sözleşme yapacağınız ÇAKIRAĞA GRUP ("Şirketimiz").İnternet üzerinden veya mobil cihazınıza kurduğunuz aplikasyonumuzdan("Site")üyeliği için sözleşme yapacağınız ÇAKIRAĞA GRUP ("Şirketimiz")

İletişim bilgilerimiz şöyledir (Adres: Merkez mh. Kocamansur sk.35/1 şişli - İSTANBUL

Tel: 0 212 2919430, E-posta: erosparfum.com.tr@gmail.com ). (Mersis No: 8410467441). Şirketimiz İstanbul Ticaret Odası (İTO) üyesidir, ITO'nun meslek ile ilgili davranış kurallarını www.ito.org.tr öğrenebilirsiniz.

Bu üyelik sözleşmesinin kurulması için, istenilen Üye(lik) Bilgileri'ni ve tespit edeceğiniz şifreyi girmeniz, belirtilen onay ve/veya izinleri vererek [Üyeliği Tamamla] v.b. butonuna basmanız yeterlidir. Zorunlu bilgileri eksiksiz ve hatasız girmenizi özellikle rica ederiz; bir hata fark ederseniz düzeltiniz. Üyelik işleminin tamamlanmasından sonra fark ettiğiniz eksiklik/hataları ise Üye Girişi kısmından ulaşacağınız “Hesabım” bölümünde düzeltebilir veya Müşteri Hizmetlerimiz ile 0 212 291 94 30 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz. Üyelerimiz talep ve şikayetlerini şu iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimize bildirebilir.

Adres: Adres: Merkez Mah kocamansur sok. Şişli/İstanbul , Tel: 0 212 291 94 30

(İnternet Adresi: www.erosparfum.com.tr,

Üyelerimizin haklı talep-şikayetleri ile her türlü başvurularını karşılamaktan memnuniyet duyarız. Mümkün olmadığı takdirde, kanuni parasal sınırlar dahilinde, yerleşim yerinizdeki İl ve İlçe Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri’ne başvurabilirsiniz.


www.webhaber.com.tr-